Powrót

Aktualności

Pod Blankami – bez przejazdu od 26.10

Informujemy, że od 23.10.2017r. na ul. Pod Blankami rozpoczną się prace związane z budową przyłącza sanitarnego do istniejącej przepompowni ciepłowniczej. W początkowym etapie prace będą prowadzone na chodniku. Uwaga: od 26.10.2017r. ul. Pod Blankami (na odcinku od ul. Długiej do ul. Jana Kazimierza) zostanie zamknięta dla ruchu kołowego.
Planowany termin zakończenia prac: 10.11.2017r.

Kolizja z gazociągiem na ul. Morskiej 2

Weiterlesen...Weiterlesen...
Uprzejmie informujemy, że w trakcie prac przy realizacji inwestycji pod nazwą: „Budowa drogi dojazdowej, modernizacja chodnika oraz budowa nowych miejsc postojowych przy ulicy Morskiej 2" doszło do wystąpienia kolizji z gazociągiem przecinającym budowaną drogę. W związku z tym, prace przy budowie na feralnym odcinku musiały zostać wstrzymane do chwili przeprojektowania i przebudowania gazociągu. Jesteśmy w stałym kontakcie ze Spółką Gazową w celu jak najszybszej przebudowy gazociągu i dokończenia prac drogowych.
Za utrudnienia spowodowane kolizją bardzo przepraszamy.

Skrzyżowanie Ujejskiego/Glinki/Karpacka zamknięte od 11.09

Uprzejmie informujemy, że w związku z budową przedłużenia Trasy Uniwersyteckiej od 11.09.2017r. skrzyżowanie ulic Ujejskiego/Glinki/Karpacka zostanie zamknięte dla ruchu kołowego.

Informacja o zmianie trasy linii nr 66

Przebudowa ul. Cieszkowskiego od 25.07

Weiterlesen...Weiterlesen...Informujemy, że od 25.07.2017r. na ul. Cieszkowskiego, na odcinku od ul. Pomorskiej do ul. Gdańskiej, będą prowadzone prace związane z przebudową ulicy.

Ulica będzie całkowicie nieprzejezdna dla ruchu kołowego, możliwe będzie przejście wzdłuż miejsca prowadzonych prac początkowo chodnikiem po stronie południowej a następnie po stronie północnej. Na czas prowadzenia prac odcinek ul. Pomorskiej, od ul. Cieszkowskiego do ulicy Śniadeckich, będzie jednokierunkowy. Autobusy linii 71, 77 i 31N będą kursowały objazdem ulicami: Pomorską, Śniadeckich, Gdańską. Planowany termin zakończenia prac, to przełom października i listopada tego roku.

 

Seite 1 von 2