Powrót

Aktualności

Zamknięcie ul. Perliczej od 24.04

Weiterlesen...Weiterlesen...
UWAGA W związku z realizacją rozbudowy ul. Grunwaldzkiej - wykonawca poinformował nas o konieczności wprowadzenia zmian w organizacji ruchu. Dla ruchu zostanie zamknięta ul. Perlicza, przy skrzyżowaniu z ul. Grunwaldzką.
Zamknięcie nastąpi z dniem 24.04.2018r. Planowany termin zakończenia prac w tym etapie: 24-05-2018r.

Zamknięcie ul. Czaplej od 12.04

Weiterlesen...Weiterlesen...
UWAGA w związku z realizacją rozbudowy ul. Grunwaldzkiej - wykonawca poinformował nas o konieczności wprowadzenia zmian w organizacji ruchu. Dla ruchu zostanie zamknięta ul. Czapla, przy skrzyżowaniu z ul. Grunwaldzką (dojazd do ulicy możliwy przez ul. Wróblową).
Zamknięcie nastąpi z dniem 12.04.2018r.

Zamknięcie dla ruchu ul. Wyrzyskiej od 12.04

Weiterlesen...Weiterlesen...
UWAGA w związku z realizacją rozbudowy ul. Grunwaldzkiej - wykonawca poinformował nas o konieczności wprowadzenia zmian w organizacji ruchu. Dla ruchu zostanie zamknięta ul. Wyrzyska od ul. Filtorowej do Deszczowej.
Zamknięcie nastąpi z dniem 12.04.2018r.

Zmiana organizacji ruchu na ul. Glinki i Magnuszewskiej od 05.04.

Informujemy, że w dniu 05.04.2018r. zostanie wprowadzona tymczasowa organizacja ruchu na ul. Magnuszewskiej i ul. Glinki.
Zamknięty zostanie ruch na ulicy Glinki od ulicy Cmentarnej do skrzyżowania ulicy Glinki z ulicą Boya Żeleńskiego. Ruch na ulicy Glinki od strony al. Jana Pawła II możliwy będzie w kierunku ulicy Cmentarnej . Z ulicy Wiosny Ludów możliwy będzie ruch pojazdów w kierunku ulicy Boya Żeleńskiego w prawo.
Na ulicy Glinki na odcinku od ulicy Magnuszewskiej do ulicy Komuny Paryskiej otwarty zostanie ruch dla wszystkich pojazdów.
Wjazd na rondo na skrzyżowaniu ulic Magnuszewska, Glinki i Rozłogi możliwy będzie z trzech relacji – od ulicy Magnuszewskiej, od ulicy Rozłogi i od ulicy Glinki. Wyjazd z ronda możliwy będzie wyłącznie w ulicy Rozłogi i ulicy Glinki do ulicy Zelwerowicza
Ruch z ulicy Glinki od strony Parku Przemysłowego w ulicę Magnuszewską odbywać się będzie dwukierunkowo bajpasem.

Weiterlesen...Weiterlesen...

Seite 1 von 2