Powrót

Aktualności

Otwarcie dla ruchu skrzyżowania Glinki/Boya-Żeleńskiego od 27.06.

Informujemy, że w dniu 27.06.2018r. otwarte dla ruchu zostanie skrzyżowanie ul. Glinki/Boya-Żeleńskiego.

Zmiana organizacji ruchu na ul. Glinki i Cmentarnej od 27.06.

Informujemy, że od 27.06.2018r. w obrębie skrzyżowania ulicy Glinki i Cmentarnej ruch pojazdów odbywać się będzie po jezdni tymczasowej. Relacje przejazdu zostaną zachowane tj. ruch w obu kierunkach: Cmentarna - Glinki do  Jana Pawła II, Glinki – Cmentarna z kierunku Jana Pawła II.

Zamknięcie ul. Przejście od 25.06

Czytaj więcej...Czytaj więcej...
UWAGA: W związku z realizacją rozbudowy ul. Grunwaldzkiej - wykonawca poinformował nas o konieczności wprowadzenia zmian w organizacji ruchu. Dla ruchu zostanie zamknięta ul. Przejście, przy skrzyżowaniu z ul. Grunwaldzką.
Zamknięcie nastąpi z dniem 26.06.2018r.

Od 13.06. wyłączenie mostu na Mińskiej

Przypominamy, że od 13. czerwca dla ruchu aut zostanie wyłączony most na ulicy Mińskiej. Przeprawa w czasie trwania całego remontu będzie jedynie dostępna dla ruchu pieszych oraz rowerzystów. W związku z zamknięciem mostu dla samochodów zostaną wprowadzone objazdy.
Ruch samochodowy z ul. Mińskiej w kierunku ul. Bronikowskiego będzie poprowadzony objazdem przez ul. Flisacką, ul. Grunwaldzką do ul. Bronikowskiego.
Natomiast z ul. Bronikowskiego w kierunku ul. Mińskiej będzie poprowadzony objazdem przez ul. Bronikowskiego, ul. Grunwaldzką z nawracaniem na rondzie gen. Stanisława Maczka i ul. Flisacką.
Schematy obrazujące trasę objazdu zostaną umieszczone na ul. Mińskiej przed skrzyżowaniem z ul. Flisacką. Na ul. Bronikowskiego przed skrzyżowaniem z ul. Mińską. Na ul. Grunwaldzkiej w stronę ronda gen. Maczka przed ul. Flisacką oraz na ul. Pileckiego i Nad Torem w stronę ronda gen. Maczka.
Zakończenie prac zostało zaplanowano na listopad 2018r.