Powrót

Aktualności

Pod Blankami – bez przejazdu od 26.10

Informujemy, że od 23.10.2017r. na ul. Pod Blankami rozpoczną się prace związane z budową przyłącza sanitarnego do istniejącej przepompowni ciepłowniczej. W początkowym etapie prace będą prowadzone na chodniku. Uwaga: od 26.10.2017r. ul. Pod Blankami (na odcinku od ul. Długiej do ul. Jana Kazimierza) zostanie zamknięta dla ruchu kołowego.
Planowany termin zakończenia prac: 24.11.2017r.

Kolizja z gazociągiem na ul. Morskiej 2

Czytaj więcej...Czytaj więcej...
Uprzejmie informujemy, że w trakcie prac przy realizacji inwestycji pod nazwą: „Budowa drogi dojazdowej, modernizacja chodnika oraz budowa nowych miejsc postojowych przy ulicy Morskiej 2" doszło do wystąpienia kolizji z gazociągiem przecinającym budowaną drogę. W związku z tym, prace przy budowie na feralnym odcinku musiały zostać wstrzymane do chwili przeprojektowania i przebudowania gazociągu. Jesteśmy w stałym kontakcie ze Spółką Gazową w celu jak najszybszej przebudowy gazociągu i dokończenia prac drogowych.
Za utrudnienia spowodowane kolizją bardzo przepraszamy.

Skrzyżowanie Ujejskiego/Glinki/Karpacka zamknięte od 11.09

Uprzejmie informujemy, że w związku z budową przedłużenia Trasy Uniwersyteckiej od 11.09.2017r. skrzyżowanie ulic Ujejskiego/Glinki/Karpacka zostanie zamknięte dla ruchu kołowego.

Informacja o zmianie trasy linii nr 66

Przebudowa ul. Cieszkowskiego od 25.07

Czytaj więcej...Czytaj więcej...Informujemy, że od 25.07.2017r. na ul. Cieszkowskiego, na odcinku od ul. Pomorskiej do ul. Gdańskiej, będą prowadzone prace związane z przebudową ulicy.

Ulica będzie całkowicie nieprzejezdna dla ruchu kołowego, możliwe będzie przejście wzdłuż miejsca prowadzonych prac początkowo chodnikiem po stronie południowej a następnie po stronie północnej. Na czas prowadzenia prac odcinek ul. Pomorskiej, od ul. Cieszkowskiego do ulicy Śniadeckich, będzie jednokierunkowy. Autobusy linii 71, 77 i 31N będą kursowały objazdem ulicami: Pomorską, Śniadeckich, Gdańską. Planowany termin zakończenia prac, to listopad tego roku.