Powrót

Aktualności komunikacyjne

Grunwaldzka/Kanałowa - przesunięcie przystanku

Czytaj więcej...Czytaj więcej...Informujemy, że dnia 09.11.2018r. przystanek autobusowy Grunwaldzka/Kanałowa w kierunku Osowej Góry został czasowo przeniesiony na wysokość posesji przy ul. Grunwaldzkiej 54 (przed skrzyżowaniem z ul. Chełmińską).

Zapłać za bilet kartą w pojeździe

Czytaj więcej...Czytaj więcej...
Uprzejmie dziękujemy za bardzo przychylne opinie, odnoszące się do wprowadzonego przez nas rozwiązania, umożliwiającego płacenie za przejazdy komunikacją miejską bezpośrednio w pojeździe. Urządzenia są w tej chwili dostępne we wszystkich autobusach i tramwajach - w tych starszego tupu tylko w pierwszym wagonie. Za przejazd, kartą zbiżeniową zapłaciło już ponad 13.000 Pasażerów - dziękujemy.
Przypominamy, zatem, jak płacić zbliżeniowo za przejazd, kartą bankową, bezpośrednio w pojeździe w tym miejscu.

28.10.2018 - zmiany w ciągu ul. Wojska Polskiego

Czytaj więcej...Czytaj więcej...Informujemy, że w nocy z 27.10 (sobota) na 28.10.2018 r. (niedziela) w związu ze zmianą organizacji ruchu na ulicy Wojska Polskiego (od ul. Magnuszewskiej do ulicy Bełzy) przystanek pod nazwą Wyżyny na jezdni północnej (w kierunku ronda Kujawskiego) zostanie przesunięty w kierunku skrzyżowania z ulicą Magnuszewską, natomiast na jezdni południowej (w kierunku Kapuścisk) lokalizacja przystanku pozostanie bez zmian. Zasięg zmian obejmował będzie linie autobusowe numer 53 oraz 61. Zmiany nie wpłyną na rozkład jazdy wspomnianych linii.

Autobusy i tramwaje w dniu 01. i 02. listopada

Czytaj więcej...Czytaj więcej...
Miło nam poinformować, że w okresie od 01.11 do 02.11.2018 r., wprowadzimy do ruchu dodatkowe wozy komunikacji miejskiej, a podróżowanie bydgoskimi autobusami i tramwajami w dniu 01.11.2018 będzie bezpłatne.

Załączniki:
Pobierz plik (Komunikacja_01.11..pdf)Komunikacja_01.11..pdf[ ]1396 kB

Czytaj więcej...