fot. Mateusz Machel

Uprzejmie informujemy, że z okazji odbywających się Targów Wod-Kan w Hali Sportowo - Widowiskowej Łuczniczka, od wtorku 26.05.2015 r. do czwartku 28.05.2015 r. wzmocniona zostanie obsługa linii tramwajowej nr 5. Przedmiotowa linia tramwajowa stanowi najdogodniejsze połączenie Dworca Głównego i centrum miasta z rejonem Hali Łuczniczka.

W tych dniach tramwaje linii nr 5 w godz. ok. 09:00 - 13:30 będą kursowały ze zwiększoną częstotliwością co ok. 10 minut.

 

Przypominamy, że dojazd w rejon Hali Łuczniczka zapewnia również linia tramwajowa nr 6 kursująca na trasie: Bielawy - Babia Wieś - Łęgnowo, która będzie kursowała według standardowego rozkładu jazdy.

Aby dostać się na Targi Wod-Kan, korzystający z tramwajów linii nr 5 i 6, powinni wysiadać na przystankach: Toruńska / Żupy lub Toruńska / Hala.

W pobliżu Hali Łuczniczka, ale po drugiej stronie Brdy (przejście przez kładkę - dojście ok. 10 min.), zlokalizowane są również przystanki tramwajowe Jagiellońska / Łużycka, do których można dojechać tramwajami linii nr 2, 3, 4 i 8.

W związku z ograniczoną liczbą miejsc parkingowych w rejonie Hali, szczególnie zachęcamy do korzystania z komunikacji tramwajowej.