Uprzejmie informujemy, że z okazji odbywającego się festiwalu pn. BOSKIFEST w noce z 3/4 i 4/5.07.2015 r. uruchomiona zostanie specjalna, nocna linia autobusowa 36N. Autobus tej linii będzie kursował na trasie: Plac Kościeleckich - rondo Jagiellonów - rondo Ossolińskich - Skłodowskiej-Curie - Łęczycka - Fordońska - Przemysłowa.
Przystanki:
Kierunek: Przemysłowa
- PLAC KOŚCIELECKICH
- Rondo Jagiellonów
- Markwarta / 3-go maja
- Rondo Ossolińskich
- Skłodowskiej-Curie / Jurasza
- Skłodowskiej-Curie / Gajowa
- Skłodowskiej-Curie / Bałtycka
- Skłodowskiej-Curie / Łęczycka
- Fordońska / Kazimierza Wlk.
- Fordońska / Fabryczna
- Fordońska / Wyścigowa
- Fordońska / Sporna
- Przemysłowa / Portowa (NŻ)
- Przemysłowa / Os. Rzemieślnicze (NŻ)
- Przemysłowa / Tartak (NŻ)
- PRZEMYSŁOWA
Kierunek: Plac Kościeleckich
- PRZEMYSŁOWA
- Przemysłowa / Tartak (NŻ)
- Przemysłowa / Os. Rzemieślnicze (NŻ)
- Przemysłowa / Portowa (NŻ)
- Fordońska / Sporna
- Fordońska / Wyścigowa
- Fordońska / Fabryczna
- Fordońska / Szajnochy
- Łęczycka / Fordońska
- Skłodowskiej-Curie / Łęczycka
- Skłodowskiej-Curie / Bałtycka
- Skłodowskiej-Curie / Gajowa
- Skłodowskiej-Curie / Jurasza
- Rondo Ossolińskich
- Plac Weyssenhoffa
- Paderewskiego
- Rondo Jagiellonów
- PLAC KOŚCIELECKICH
Na linii będzie obowiązywała standardowa taryfa opłat ZDMiKP - jak dla linii nocnych. Pasażerowie posiadający okresowe bilety sieciowe na linie dzienne i nocne będą mogli podróżować bez dodatkowych opłat.
Szczegółowy rozkład jazdy jest dostępny na naszej stronie internetowej.