Uprzejmie informujemy, że w związku z przewidywanym, wzmożonym ruchem pasażerskim w kierunku Myślęcinka z okazji organizowanych imprez w Leśnym Parku Kultury i Wypoczynku pn. Pożegnanie Lata oraz Babie Lato, w dniach 29 – 30.08.2015 r. (sobota, niedziela) wprowadzone zostaną wzmocnienia w funkcjonowaniu transportu miejskiego
- obsługę linii tramwajowej nr 1 zapewnią wyłącznie pociągi w zestawieniu dwuwagonowym,
- w godz. ok. 13:30 – 23:00 na trasie Babia Wieś – Las Gdański uruchomiona zostanie wspomagająca linia tramwajowa nr 12,
- od ok. godz. 11:00 do 10 minut zwiększona zostanie częstotliwość kursowania autobusów linii nr 52 na odcinku Błonie – Myślęcinek; po zakończeniu koncertów autobusy linii nr 52 będą kursowały co ok. 7,5 min.,
- obsługę linii autobusowej nr 65 zapewnią wyłącznie autobusy przegubowe,
- w godzinach popołudniowych i wieczornych uruchomione zostaną autobusowe linie specjalne: nr 103 z os. Tatrzańskiego do Myślęcinka, nr 104 z Mariampola do Myślęcinka oraz nr 105 z Rekinowej do Myślęcinka.
Na liniach specjalnych obowiązuje standardowa taryfa opłat ZDMiKP. Pasażerowie posiadający okresowe bilety sieciowe mogą podróżować tymi liniami bez dodatkowych opłat.
Po zakończeniu imprez odjazdami autobusów będą sterowały służby nadzoru ruchu, w zależności od występujących potrzeb. W związku z tym mogą nastąpić minutowe różnice w realizacji zaplanowanych rozkładów jazdy.
Linia tramwajowa nr 12
Odjazdy z Babiej Wsi do Lasu Gdańskiego: od 13:32 do 22:22 co 15 – 20 min. pomiędzy tramwajami linii nr 2.
Odjazdy z Lasu Gdańskiego do Babiej Wsi: od 14:13 do 22:43 co 15 – 20 min. pomiędzy tramwajami linii nr 2.
Wykaz przystanków na trasie
KIERUNEK: BABIA WIEŚ
- LAS GDAŃSKI
- Stadion Zawisza
- Gdańska / Powst. Warszawy
- Gdańska / Artyleryjska
- Gdańska / Chodkiewicza
- Gdańska / Cieszkowskiego
- Plac Wolności
- Gdańska / Dworcowa
- Rondo Jagiellonów
- Zbożowy Rynek
- BABIA WIEŚ
KIERUNEK: LAS GDAŃSKI
- BABIA WIEŚ
- Babia Wieś
- Zbożowy Rynek
- Rondo Jagiellonów
- Gdańska / Dworcowa
- Plac Wolności
- Gdańska / Cieszkowskiego
- Gdańska / Chodkiewicza
- Gdańska / Artyleryjska
- Gdańska / Powst. Warszawy
- Stadion Zawisza
- LAS GDAŃSKI
Linia autobusowa nr 103
Odjazdy z os. Tatrzańskiego: 13:46 – 20:46 co 30 min., 21:11, 21:36, 22:01, 22:26.
Odjazdy z Myślęcinka: 14:36 – 21:06 co 30 min., 21:41, 22:08, 22:24, 22:46, 23:11.
Wykaz przystanków na trasie
KIERUNEK: MYŚLĘCINEK
- TATRZAŃSKIE
- Pelplińska / Jarużyńska
- Pelplińska / Taterników
- Twardzickiego / Powalisza
- Twardzickiego / Witosa
- Twardzickiego / Thommée
- Twardzickiego / Kleina
- Twardzickiego / Łochowskiego
- Korfantego / Prejsa
- Kaliskiego / UTP
- Fordońska / Wiślana
- Fordońska / Sochaczewska
- Kamienna / Inwalidów
- Kamienna / Gajowa
- Kamienna / Wyszyńskiego
- Sułkowskiego / Kamienna
- Czerkaska / Sułkowskiego
- Gdańska / Czerkaska
- Stadion Zawisza
- Gdańska / Rekreacyjna
- MYŚLĘCINEK
KIERUNEK: TATRZAŃSKIE
- MYŚLĘCINEK
- Gdańska / Rekreacyjna
- Stadion Zawisza
- Czerkaska / Gdańska
- Czerkaska / Sułkowskiego
- Kamienna / Sułkowskiego
- Kamienna / Wyszyńskiego
- Kamienna / Gajowa
- Kamienna / Inwalidów
- Fordońska / Sochaczewska
- Fordońska / Wiślana
- Kaliskiego / UTP
- Korfantego / Prejsa
- Twardzickiego / Łochowskiego
- Twardzickiego / Kleina
- Twardzickiego / Thommée
- Twardzickiego / Witosa
- Twardzickiego / Powalisza
- Pelplińska / Taterników
- Pelplińska / Jarużyńska
- TATRZAŃSKIE
Linia autobusowa nr 104
Odjazdy z Mariampola: 13:59 – 20:29 co 30 min., 20:57, 21:22, 21:47, 22:12.
Odjazdy z Myślęcinka: 14:51 – 20:51 co 30 min., 21:24, 21:58, 22:17, 22:34, 22:59.
Wykaz przystanków na trasie
KIERUNEK: MYŚLĘCINEK
- MARIAMPOL
- Geodetów / Bora-Komorow.
- Bora-Komorow. / Braci Baż.
- Bora-Komorow. / Gieryna
- Bora-Komor. / Kiedrowskiego
- Piłsudskiego / Swobodna
- Andersa / Wyzwolenia
- Andersa / Wolna
- Andersa / Wiadukt
- Andersa / Kleeberga
- Akademicka / Igrzyskowa
- Akademicka / Kaliskiego
- Kaliskiego / UTP
- Fordońska / Wiślana
- Fordońska / Sochaczewska
- Kamienna / Inwalidów
- Kamienna / Gajowa
- Kamienna / Wyszyńskiego
- Sułkowskiego / Kamienna
- Czerkaska / Sułkowskiego
- Gdańska / Czerkaska
- Stadion Zawisza
- Gdańska / Rekreacyjna
- MYŚLĘCINEK
KIERUNEK: MARIAMPOL
- MYŚLĘCINEK
- Gdańska / Rekreacyjna
- Stadion Zawisza
- Czerkaska / Gdańska
- Czerkaska / Sułkowskiego
- Kamienna / Sułkowskiego
- Kamienna / Wyszyńskiego
- Kamienna / Gajowa
- Kamienna / Inwalidów
- Fordońska / Sochaczewska
- Fordońska / Wiślana
- Kaliskiego / UTP
- Akademicka / Kaliskiego
- Akademicka / Igrzyskowa
- Andersa / Kleeberga
- Andersa / Wiadukt
- Andersa / Wolna
- Andersa / Wyzwolenia
- Piłsudskiego / Swobodna
- Bora-Komor. / Kiedrowskiego
- Bora-Komorow. / Gieryna
- Bora-Komorow. / Braci Baż.
- Geodetów / Bora-Komorow.
- MARIAMPOL
Linia autobusowa nr 105
Odjazdy z Rekinowej: 14:59, 15:29, 15:54 – 21:54 co 30 min.
Odjazdy z Myślęcinka: 15:43 – 22:13 co 30 min., 22:38.
Wykaz przystanków na trasie:
KIERUNEK: MYŚLĘCINEK
- REKINOWA
- Kolbego / Wielorybia
- Kolbego / Kogucia
- Kolbego / Dzięciołowa
- Grunwaldzka / Kolbego
- Grunwaldzka / Filtrowa
- Grunwaldzka / Flisacka
- Pileckiego / Żeglarska
- Dworzec Główny
- Zaświat / Artyleryjska
- Zaświat / Cmentarz
- Powst.Warszawy / Skromna
- Powst.Warszawy / Szpital Woj.
- Gdańska / Czerkaska
- Gdańska / Rekreacyjna
- MYŚLĘCINEK
KIERUNEK: REKINOWA
- MYŚLĘCINEK
- Gdańska / Rekreacyjna
- Powst.Warszawy / Gdańska
- Powst.Warszawy / Szpital Woj.
- Powst.Warszawy / Skromna
- Zaświat / Cmentarz
- Zaświat / Artyleryjska
- Dworzec Główny
- Żeglarska / Ludwikowo
- Rondo Maczka
- Grunwaldzka / Flisacka
- Grunwaldzka / Chojnicka
- Grunwaldzka / Filtrowa
- Kolbego / Grunwaldzka
- Kolbego / Dzięciołowa
- Kolbego / Kogucia
- Kolbego / Wielorybia
- REKINOWA