Aktualności komunikacyjne

Czytaj więcej...
Przypominamy, że od środy tj. 07.08.2019 r. w związku z oddaniem do użytkowania wiaduktu samochodowego w ciągu Trasy Uniwersyteckiej, zmianie ulegnie trasa linii autobusowej nr 66 oraz uruchomimy linię nr 86.

Załączniki:
Pobierz plik (Trasa Uniwersytecka.pdf)Trasa Uniwersytecka.pdf[ ]1168 kB

Czytaj więcej...
Uprzejmie informujemy, że w związku z remontem nawierzchni jezdni od dnia 07.08.2019 r. (środa) jesteśmy zmuszeni wprowadzić zmiany w kursowaniu komunikacji miejskiej.
I tak, ulica Pod Skarpą pomiędzy ulicami Matki Teresy z Kalkuty, a Jasiniecką zostanie czasowo zamknięta dla ruchu kołowego i od pierwszych godzin porannych zmienimy przebieg linii autobusowych numer 73 i 98

• linia numer 73 zostanie czasowo skrócona do przystanku Matki Teresy z Kalkuty / Rydygiera,
• linia numer 98 zostanie skierowana trasą czasowo zmienioną:

  • w kierunku do Osielska od przystanku Pod Skarpą / Żemojtela ulicami Pod Skarpą, Matki Teresy z Kalkuty, Trybowskiego, Jasiniecką, Pod Skarpą od przystanku Pod Skarpą / Przemysła II powrót na swoją trasę,
  • w kierunku do pętli Przylesie od przystanku Pod Skarpą / Przemysła II ulicami Pod Skarpą, Jasiniecką, Trybowskiego, Matki Teresy z Kalkuty, Pod Skarpą od przystanku Pod Skarpą / Żemojtela powrót na swoją trasę.

Przystanki wyłączone z obsługi pasażerskiej:

o Pod Skarpą / Stamma,
o Eskulapa.

Dodatkowe przystanki na trasie objazdowej:
o Trybowskiego / Matki Teresy z Kalkuty,
o Trybowskiego / Majtkowskiego,
o Trybowskiego / Jasiniecka,
o Jasiniecka / Trybowskiego,
o Jasiniecka / Pod Skarpą.

Załączniki:
Pobierz plik (Zmiany w komunikacji.pdf)Zmiany w komunikacji.pdf[ ]397 kB

Czytaj więcej...
Uprzejmie informujemy, że od dnia 01.08.2019r. wprowadzimy korekty rozkładów jazdy linii tramwajowych numer 2 i 8 oraz linii autobusowej ZaT8. Wszystkie rozkłady jazdy dostępne są w tym miejscu.

Czytaj więcej...Takie autobusy jeździły kiedyś po Bydgoszczy na regularnych liniach komunikacyjnych, a było to w czasach, w których nikt nie wiedział o normie EURO 6 i nie mówił o złej emisji.

Strona 1 z 120