| 6 WAŻNY OD / valid from 16.03.2024. | TRASA PRZEBIEGU Route ŁĘGNOWO > Hutnicza > Spadzista > Stomil > Toruńska > Rondo Toruńskie > Rondo Fordońskie > Jagiellońska > Dworzec Autobusowy > Rondo Jagiellonów > Jagiellońska > Gdańska > Chodkiewicza > BIELAWY | PRZYSTANEK / Stop : TORUŃSKA / SPORNA KIERUNEK / Direction : BIELAWYPOWSZEDNI Workday | SOBOTA Saturday | NIEDZIELA Sunday | Godz | Minuty | Godz | Minuty | Godz | Minuty | 4 | 52 | 4 | 44 | | | 5 | 22 40 | 5 | 14 43 | 5 | 43 | 6 | 00 20 40 | 6 | 13 43 | 6 | 13 43 | 7 | 00 20 40 | 7 | 13 43 | 7 | 13 43 | 8 | 00 20 41 | 8 | 13 43 | 8 | 13 43 | 9 | 01 21 41 | 9 | 13 43 | 9 | 13 43 | 10 | 01 21 41 | 10 | 13 43 | 10 | 13 43 | 11 | 01 21 41 | 11 | 13 43 | 11 | 13 43 | 12 | 01 21 41 | 12 | 13 43 | 12 | 13 43 | 13 | 01 21 41 | 13 | 13 43 | 13 | 13 43 | 14 | 01 20 40 | 14 | 13 43 | 14 | 13 43 | 15 | 00 20 40 | 15 | 13 43 | 15 | 13 43 | 16 | 00 20 41 | 16 | 13 43 | 16 | 13 43 | 17 | 01 21 41 | 17 | 13 43 | 17 | 13 43 | 18 | 01 21 41 | 18 | 13 43 | 18 | 13 43 | 19 | 12 22z 42 | 19 | 13 43 | 19 | 13 43 | 20 | 13 43 | 20 | 13 43 | 20 | 13 43 | 21 | 13 43 | 21 | 13 43 | 21 | 13 43 | 22 | 13 43 | 22 | 13 43 | 22 | 13 43 | 23 | 08z 36z | 23 | 08z 36z | 23 | 08z 36z | z - zabiera do TORUŃSKA / ZAJEZDNIA TRAMWAJOWA *** Aktualności i rozkłady jazdy na stronie www.zdmikp.bydgoszcz.pl oraz www.bydgoszcz.jakdojade.pl *** Informacja na temat bieżących zmian w ruchu na przystankowych tablicach elektronicznych oraz facebooku ZDMiKP***
| |
| |