| 6 WAŻNY OD / valid from 16.03.2024. | TRASA PRZEBIEGU Route ŁĘGNOWO > Hutnicza > Spadzista > Stomil > Toruńska > Rondo Toruńskie > Rondo Fordońskie > Jagiellońska > Dworzec Autobusowy > Rondo Jagiellonów > Jagiellońska > Gdańska > Chodkiewicza > BIELAWY | PRZYSTANEK / Stop : GDAŃSKA / CIESZKOWSKIEGO KIERUNEK / Direction : BIELAWYPOWSZEDNI Workday | SOBOTA Saturday | NIEDZIELA Sunday | Godz | Minuty | Godz | Minuty | Godz | Minuty | 4 | 19 39 59 | 4 | 35 | | | 5 | 13 36 45 | 5 | 05 28 36 | 5 | 05 36 53 | 6 | 04 24 44 | 6 | 06 36 | 6 | 06 36 | 7 | 04 24 44 | 7 | 06 36 | 7 | 06 36 | 8 | 04 24 44 | 8 | 06 36 | 8 | 06 36 | 9 | 05 25 45 | 9 | 06 36 | 9 | 06 36 | 10 | 05 25 45 | 10 | 06 36 | 10 | 06 36 | 11 | 05 25 45 | 11 | 06 36 | 11 | 06 36 | 12 | 05 25 45 | 12 | 06 36 | 12 | 06 36 | 13 | 05 25 45 | 13 | 06 36 | 13 | 06 36 | 14 | 05 25 44 | 14 | 06 36 | 14 | 06 36 | 15 | 04 24 44 | 15 | 06 36 | 15 | 06 36 | 16 | 04 24 44 | 16 | 06 36 | 16 | 06 36 | 17 | 05 25 45 | 17 | 06 36 | 17 | 06 36 | 18 | 05 25 45 | 18 | 06 36 | 18 | 06 36 | 19 | 05 36 | 19 | 06 36 | 19 | 06 36 | 20 | 06 36 | 20 | 06 36 | 20 | 06 36 | 21 | 06 36 | 21 | 06 36 | 21 | 06 36 | 22 | 06 36 | 22 | 06 36 | 22 | 06 36 | 23 | 05 | 23 | 05 | 23 | 05 | |
| |