| 52 WAŻNY OD / valid from 16.03.2024. | TRASA PRZEBIEGU Route DWORZEC LEŚNE > Leśne > Sułkowskiego > Ogińskiego > Paderewskiego > Rondo Jagiellonów > Kujawska > Zbożowy Rynek > Nowy Rynek > Plac Poznański > Szubińska > BŁONIE | PRZYSTANEK / Stop : SZUBIŃSKA / GNIEŹNIEŃSKA KIERUNEK / Direction : BŁONIEPow.szkolny School day | Sobota Saturday | Niedziela handlowa Trading Sunday | Niedziela Sunday | Godz | Minuty | Godz | Minuty | Godz | Minuty | Godz | Minuty | 5 | 02 19 30 46 | 5 | 03 18 37 | 5 | 57 | | | 6 | 07 28 47 | 6 | 12 38 | 6 | 12 38 | 6 | 12 38 | 7 | 08 28 47 | 7 | 02 28 50 | 7 | 02 28 50 | 7 | 08 39 | 8 | 08 27 48 | 8 | 18 44 | 8 | 18 44 | 8 | 09 44 | 9 | 08 29 48 | 9 | 08 33 58 | 9 | 08 33 58 | 9 | 10 41 | 10 | 09 28 49 | 10 | 23 48 | 10 | 23 48 | 10 | 11 41 | 11 | 08 29 48 | 11 | 13 38 | 11 | 13 38 | 11 | 11 41 | 12 | 09 28 49 | 12 | 03 28 53 | 12 | 03 28 53 | 12 | 11 41 | 13 | 08 29 49 | 13 | 18 43 | 13 | 18 43 | 13 | 11 41 | 14 | 10 29 50 | 14 | 08 33 58 | 14 | 08 33 58 | 14 | 11 41 | 15 | 09 30 49 | 15 | 23 48 | 15 | 23 48 | 15 | 11 41 | 16 | 10 29 50 | 16 | 13 38 58 | 16 | 13 38 58 | 16 | 11 41 | 17 | 08 28 47 | 17 | 28 53 | 17 | 28 53 | 17 | 11 41 | 18 | 08 26 59 | 18 | 08 37 | 18 | 08 37 | 18 | 11 41 | 19 | 09 38 | 19 | 08 39 | 19 | 08 39 | 19 | 11 40 | 20 | 08 38 | 20 | 08 39 | 20 | 08 39 | 20 | 10 39 | 21 | 08 38 | 21 | 08 39 | 21 | 08 39 | 21 | 09 39 | 22 | 08 38 58 | 22 | 08 39 58 | 22 | 08 39 58 | 22 | 09 39 58 | 23 | 35 | 23 | 35 | 23 | 35 | 23 | 35 | AUTOBUSY NISKOPODŁOGOWE / Low-floor buses *** Aktualności i rozkłady jazdy na stronie www.zdmikp.bydgoszcz.pl oraz www.bydgoszcz.jakdojade.pl *** Informacja na temat bieżących zmian w ruchu na przystankowych tablicach elektronicznych oraz facebooku ZDMiKP***
| |
| |