| 67 WA¯NY OD / valid from 05.12.2023. | TRASA PRZEBIEGU Route RYCERSKA > Zygmunta Augusta > Dworzec G³ówny > ¦niadeckich > ¦niadeckich > Krasiñskiego > Markwarta > Rondo Ossoliñskich > Sk³odowskiej - Curie > SK£ODOWSKIEJ-CURIE / £ÊCZYCKA | PRZYSTANEK / Stop : RYCERSKA KIERUNEK / Direction : SK£ODOWSKIEJ-CURIE / £ÊCZYCKAPow.szkolny School day | Pow.wakacje Holidays | Sobota/Niedziela handlowa Saturday/Trading Sunday | Niedziela Sunday | Godz | Minuty | Godz | Minuty | Godz | Minuty | Godz | Minuty | 4 | 32 52 | 4 | 32 52 | 4 | 32 53 | | | 5 | 09 29 47 | 5 | 12 32 52 | 5 | 23 53 | 5 | 44 | 6 | 04 22 40 56 | 6 | 12 34 54 | 6 | 23 53 | 6 | 23 53 | 7 | 15 31 48 | 7 | 14 34 54 | 7 | 23 53 | 7 | 23 53 | 8 | 06 23 46 | 8 | 14 34 57 | 8 | 23 53 | 8 | 23 53 | 9 | 06 26 46 | 9 | 22 47 | 9 | 22 47 | 9 | 23 53 | 10 | 06 26 46 | 10 | 12 37 | 10 | 12 37 | 10 | 23 53 | 11 | 06 26 46 | 11 | 02 27 52 | 11 | 02 27 52 | 11 | 23 53 | 12 | 06 26 46 | 12 | 17 45 | 12 | 17 42 | 12 | 23 53 | 13 | 05 23 39 56 | 13 | 12 34 54 | 13 | 07 32 57 | 13 | 23 53 | 14 | 14 31 49 | 14 | 14 34 54 | 14 | 22 47 | 14 | 23 53 | 15 | 06 24 41 59 | 15 | 14 34 54 | 15 | 12 37 | 15 | 23 53 | 16 | 16 32 47 | 16 | 14 34 57 | 16 | 02 27 52 | 16 | 23 53 | 17 | 04 19 35 50 | 17 | 22 50 | 17 | 19 49 | 17 | 23 53 | 18 | 10 33 53 | 18 | 23 53 | 18 | 19 53 | 18 | 23 53 | 19 | 23 53 | 19 | 23 53 | 19 | 23 53 | 19 | 23 53 | 20 | 23 53 | 20 | 23 53 | 20 | 23 53 | 20 | 23 53 | 21 | 23 53 | 21 | 23 53 | 21 | 23 53 | 21 | 23 53 | 22 | 14 44 | 22 | 14 44 | 22 | 14 44 | 22 | 14 44 | AUTOBUSY NISKOPOD£OGOWE / Low-floor buses *** Aktualno¶ci i rozk³ady jazdy na stronie www.zdmikp.bydgoszcz.pl oraz www.bydgoszcz.jakdojade.pl *** Informacja na temat bie¿±cych zmian w ruchu na przystankowych tablicach elektronicznych oraz facebooku ZDMiKP***
| |
| |