| 67 WA¯NY OD / valid from 05.12.2023. | TRASA PRZEBIEGU Route RYCERSKA > Zygmunta Augusta > Dworzec G³ówny > ¦niadeckich > ¦niadeckich > Krasiñskiego > Markwarta > Rondo Ossoliñskich > Sk³odowskiej - Curie > SK£ODOWSKIEJ-CURIE / £ÊCZYCKA | PRZYSTANEK / Stop : DWORZEC G£ÓWNY KIERUNEK / Direction : SK£ODOWSKIEJ-CURIE / £ÊCZYCKAPow.szkolny School day | Pow.wakacje Holidays | Sobota/Niedziela handlowa Saturday/Trading Sunday | Niedziela Sunday | Godz | Minuty | Godz | Minuty | Godz | Minuty | Godz | Minuty | 4 | 33 53 | 4 | 33 53 | 4 | 33 54 | | | 5 | 10 30 48 | 5 | 13 33 53 | 5 | 24 54 | 5 | 45 | 6 | 05 23 41 57 | 6 | 13 35 55 | 6 | 24 54 | 6 | 24 54 | 7 | 16 32 49 | 7 | 15 35 55 | 7 | 24 54 | 7 | 24 54 | 8 | 07 24 47 | 8 | 15 35 58 | 8 | 24 54 | 8 | 24 54 | 9 | 07 27 47 | 9 | 23 48 | 9 | 23 48 | 9 | 24 54 | 10 | 07 27 47 | 10 | 13 38 | 10 | 13 38 | 10 | 24 54 | 11 | 07 27 47 | 11 | 03 28 53 | 11 | 03 28 53 | 11 | 24 54 | 12 | 07 27 47 | 12 | 18 46 | 12 | 18 43 | 12 | 24 54 | 13 | 06 24 40 57 | 13 | 13 35 55 | 13 | 08 33 58 | 13 | 24 54 | 14 | 15 32 50 | 14 | 15 35 55 | 14 | 23 48 | 14 | 24 54 | 15 | 07 25 42 | 15 | 15 35 55 | 15 | 13 38 | 15 | 24 54 | 16 | 00 17 33 48 | 16 | 15 35 58 | 16 | 03 28 53 | 16 | 24 54 | 17 | 05 20 36 51 | 17 | 23 51 | 17 | 20 50 | 17 | 24 54 | 18 | 11 34 54 | 18 | 24 54 | 18 | 20 54 | 18 | 24 54 | 19 | 24 54 | 19 | 24 54 | 19 | 24 54 | 19 | 24 54 | 20 | 24 54 | 20 | 24 54 | 20 | 24 54 | 20 | 24 54 | 21 | 24 54 | 21 | 24 54 | 21 | 24 54 | 21 | 24 54 | 22 | 15 45 | 22 | 15 45 | 22 | 15 45 | 22 | 15 45 | AUTOBUSY NISKOPOD£OGOWE / Low-floor buses *** Aktualno¶ci i rozk³ady jazdy na stronie www.zdmikp.bydgoszcz.pl oraz www.bydgoszcz.jakdojade.pl *** Informacja na temat bie¿±cych zmian w ruchu na przystankowych tablicach elektronicznych oraz facebooku ZDMiKP***
| |
| |