| 67 WAŻNY OD / valid from 05.12.2023. | TRASA PRZEBIEGU Route SKŁODOWSKIEJ-CURIE / ŁĘCZYCKA > Skłodowskiej - Curie > Rondo Ossolińskich > Plac Weyssenhoffa > Mickiewicza > Świętojańska > Hetmańska > Plac Piastowski > Dworzec Główny > Zygmunta Augusta > RYCERSKA | PRZYSTANEK / Stop : PLAC WEYSSENHOFFA KIERUNEK / Direction : RYCERSKAPow.szkolny School day | Pow.wakacje Holidays | Sobota/Niedziela handlowa Saturday/Trading Sunday | Niedziela Sunday | Godz | Minuty | Godz | Minuty | Godz | Minuty | Godz | Minuty | 4 | 20 40 58 | 4 | 20 40 | 4 | 20 40 57 | | | 5 | 17 34 52 | 5 | 00 20 40 | 5 | 26 57 | 5 | 33 | 6 | 10 29 45 | 6 | 00 22 42 | 6 | 33 57 | 6 | 12 33 57 | 7 | 04 20 37 55 | 7 | 02 22 42 | 7 | 27 57 | 7 | 27 57 | 8 | 11 31 53 | 8 | 02 22 42 | 8 | 27 58 | 8 | 27 58 | 9 | 14 34 54 | 9 | 08 33 58 | 9 | 30 57 | 9 | 28 58 | 10 | 14 34 54 | 10 | 23 48 | 10 | 22 47 | 10 | 28 58 | 11 | 14 34 54 | 11 | 13 38 | 11 | 12 37 | 11 | 28 58 | 12 | 14 34 53 | 12 | 03 28 55 | 12 | 02 27 52 | 12 | 28 58 | 13 | 11 28 45 | 13 | 23 43 | 13 | 17 42 | 13 | 28 58 | 14 | 02 19 33 51 | 14 | 03 23 43 | 14 | 07 32 57 | 14 | 28 58 | 15 | 09 26 43 | 15 | 03 23 43 | 15 | 22 47 | 15 | 28 58 | 16 | 01 17 33 50 | 16 | 03 23 43 | 16 | 12 37 | 16 | 28 58 | 17 | 07 23 39 59 | 17 | 08 33 59 | 17 | 02 27 57 | 17 | 28 58 | 18 | 23 43 | 18 | 29 59 | 18 | 28 58 | 18 | 28 58 | 19 | 04 27 57 | 19 | 27 57 | 19 | 27 57 | 19 | 27 57 | 20 | 27 57 | 20 | 27 57 | 20 | 27 57 | 20 | 27 57 | 21 | 27 57 | 21 | 27 57 | 21 | 27 57 | 21 | 27 57 | 22 | 33 | 22 | 33 | 22 | 33 | 22 | 33 | AUTOBUSY NISKOPODŁOGOWE / Low-floor buses *** Aktualności i rozkłady jazdy na stronie www.zdmikp.bydgoszcz.pl oraz www.bydgoszcz.jakdojade.pl *** Informacja na temat bieżących zmian w ruchu na przystankowych tablicach elektronicznych oraz facebooku ZDMiKP***
| |
| |