| 6 WAŻNY OD / valid from 16.03.2024. | TRASA PRZEBIEGU Route ŁĘGNOWO > Hutnicza > Spadzista > Stomil > Toruńska > Rondo Toruńskie > Rondo Fordońskie > Jagiellońska > Dworzec Autobusowy > Rondo Jagiellonów > Jagiellońska > Gdańska > Chodkiewicza > BIELAWY | PRZYSTANEK / Stop : STOMIL KIERUNEK / Direction : BIELAWYPOWSZEDNI Workday | SOBOTA Saturday | NIEDZIELA Sunday | Godz | Minuty | Godz | Minuty | Godz | Minuty | 4 | 49 | 4 | 41 | | | 5 | 19 37 57 | 5 | 11 40 | 5 | 40 | 6 | 17 37 57 | 6 | 10 40 | 6 | 10 40 | 7 | 17 37 57 | 7 | 10 40 | 7 | 10 40 | 8 | 17 38 58 | 8 | 10 40 | 8 | 10 40 | 9 | 18 38 58 | 9 | 10 40 | 9 | 10 40 | 10 | 18 38 58 | 10 | 10 40 | 10 | 10 40 | 11 | 18 38 58 | 11 | 10 40 | 11 | 10 40 | 12 | 18 38 58 | 12 | 10 40 | 12 | 10 40 | 13 | 18 38 58 | 13 | 10 40 | 13 | 10 40 | 14 | 17 37 57 | 14 | 10 40 | 14 | 10 40 | 15 | 17 37 57 | 15 | 10 40 | 15 | 10 40 | 16 | 17 38 58 | 16 | 10 40 | 16 | 10 40 | 17 | 18 38 58 | 17 | 10 40 | 17 | 10 40 | 18 | 18 38 | 18 | 10 40 | 18 | 10 40 | 19 | 09 19z 39 | 19 | 10 40 | 19 | 10 40 | 20 | 10 40 | 20 | 10 40 | 20 | 10 40 | 21 | 10 40 | 21 | 10 40 | 21 | 10 40 | 22 | 10 40 | 22 | 10 40 | 22 | 10 40 | 23 | 05z 33z | 23 | 05z 33z | 23 | 05z 33z | z - zabiera do TORUŃSKA / ZAJEZDNIA TRAMWAJOWA *** Aktualności i rozkłady jazdy na stronie www.zdmikp.bydgoszcz.pl oraz www.bydgoszcz.jakdojade.pl *** Informacja na temat bieżących zmian w ruchu na przystankowych tablicach elektronicznych oraz facebooku ZDMiKP***
| |
| |