| 6 WAŻNY OD / valid from 16.03.2024. | TRASA PRZEBIEGU Route ŁĘGNOWO > Hutnicza > Spadzista > Stomil > Toruńska > Rondo Toruńskie > Rondo Fordońskie > Jagiellońska > Dworzec Autobusowy > Rondo Jagiellonów > Jagiellońska > Gdańska > Chodkiewicza > BIELAWY | PRZYSTANEK / Stop : GDAŃSKA / CHODKIEWICZA KIERUNEK / Direction : BIELAWYPOWSZEDNI Workday | SOBOTA Saturday | NIEDZIELA Sunday | Godz | Minuty | Godz | Minuty | Godz | Minuty | 4 | 20 40 | 4 | 36 | | | 5 | 00 14 38 47 | 5 | 06 29 38 | 5 | 06 38 55 | 6 | 06 26 46 | 6 | 08 38 | 6 | 08 38 | 7 | 06 26 46 | 7 | 08 38 | 7 | 08 38 | 8 | 06 26 46 | 8 | 08 38 | 8 | 08 38 | 9 | 07 27 47 | 9 | 08 38 | 9 | 08 38 | 10 | 07 27 47 | 10 | 08 38 | 10 | 08 38 | 11 | 07 27 47 | 11 | 08 38 | 11 | 08 38 | 12 | 07 27 47 | 12 | 08 38 | 12 | 08 38 | 13 | 07 27 47 | 13 | 08 38 | 13 | 08 38 | 14 | 07 27 46 | 14 | 08 38 | 14 | 08 38 | 15 | 06 26 46 | 15 | 08 38 | 15 | 08 38 | 16 | 06 26 46 | 16 | 08 38 | 16 | 08 38 | 17 | 07 27 47 | 17 | 08 38 | 17 | 08 38 | 18 | 07 27 47 | 18 | 08 38 | 18 | 08 38 | 19 | 07 38 | 19 | 08 38 | 19 | 08 38 | 20 | 08 38 | 20 | 08 38 | 20 | 08 38 | 21 | 08 38 | 21 | 08 38 | 21 | 08 38 | 22 | 08 38 | 22 | 08 38 | 22 | 08 38 | 23 | 06 | 23 | 06 | 23 | 06 | |
| |