| 67 WA¯NY OD / valid from 05.12.2023. | TRASA PRZEBIEGU Route RYCERSKA > Zygmunta Augusta > Dworzec G³ówny > ¦niadeckich > ¦niadeckich > Krasiñskiego > Markwarta > Rondo Ossoliñskich > Sk³odowskiej - Curie > SK£ODOWSKIEJ-CURIE / £ÊCZYCKA | PRZYSTANEK / Stop : SK£ODOWSKIEJ-CURIE / £ÊCZYCKA KIERUNEK / Direction : SK£ODOWSKIEJ-CURIE / £ÊCZYCKAPow.szkolny School day | Pow.wakacje Holidays | Sobota/Niedziela handlowa Saturday/Trading Sunday | Niedziela Sunday | Godz | Minuty | Godz | Minuty | Godz | Minuty | Godz | Minuty | 4 | 45 | 4 | 45 | 4 | 45 | | | 5 | 05 22 45 | 5 | 05 25 48 | 5 | 06 36 | 5 | 59 | 6 | 03 21 39 57 | 6 | 09 29 51 | 6 | 08 38 | 6 | 38 | 7 | 13 32 48 | 7 | 11 31 51 | 7 | 08 38 | 7 | 08 38 | 8 | 05 23 40 | 8 | 11 31 51 | 8 | 08 39 | 8 | 08 39 | 9 | 03 23 43 | 9 | 14 39 | 9 | 09 38 | 9 | 09 39 | 10 | 03 23 43 | 10 | 04 29 54 | 10 | 03 28 53 | 10 | 09 39 | 11 | 03 23 43 | 11 | 19 44 | 11 | 18 43 | 11 | 09 39 | 12 | 03 23 43 | 12 | 09 34 | 12 | 08 33 58 | 12 | 09 39 | 13 | 03 22 41 59 | 13 | 02 29 54 | 13 | 23 48 | 13 | 09 39 | 14 | 16 34 51 | 14 | 14 34 54 | 14 | 13 38 | 14 | 09 39 | 15 | 09 26 44 | 15 | 14 34 54 | 15 | 03 28 53 | 15 | 09 39 | 16 | 01 19 36 52 | 16 | 14 34 54 | 16 | 18 43 | 16 | 09 39 | 17 | 07 21 36 52 | 17 | 15 39 | 17 | 08 35 | 17 | 09 39 | 18 | 07 27 50 | 18 | 07 40 | 18 | 05 35 | 18 | 09 39 | 19 | 09 39 | 19 | 09 39 | 19 | 08 38 | 19 | 08 38 | 20 | 09 39 | 20 | 09 39 | 20 | 08 38 | 20 | 08 38 | 21 | 09 39 | 21 | 09 39 | 21 | 08 38 | 21 | 08 38 | 22 | 09 30 | 22 | 09 30 | 22 | 08 29 59 | 22 | 08 29 59 | 23 | 00 | 23 | 00 | | | | | AUTOBUSY NISKOPOD£OGOWE / Low-floor buses *** Aktualno¶ci i rozk³ady jazdy na stronie www.zdmikp.bydgoszcz.pl oraz www.bydgoszcz.jakdojade.pl *** Informacja na temat bie¿±cych zmian w ruchu na przystankowych tablicach elektronicznych oraz facebooku ZDMiKP***
| |
| |