| 67 WAŻNY OD / valid from 05.12.2023. | TRASA PRZEBIEGU Route SKŁODOWSKIEJ-CURIE / ŁĘCZYCKA > Skłodowskiej - Curie > Rondo Ossolińskich > Plac Weyssenhoffa > Mickiewicza > Świętojańska > Hetmańska > Plac Piastowski > Dworzec Główny > Zygmunta Augusta > RYCERSKA | PRZYSTANEK / Stop : SKŁODOWSKIEJ-CURIE / BAŁTYCKA KIERUNEK / Direction : RYCERSKAPow.szkolny School day | Pow.wakacje Holidays | Sobota/Niedziela handlowa Saturday/Trading Sunday | Niedziela Sunday | Godz | Minuty | Godz | Minuty | Godz | Minuty | Godz | Minuty | 4 | 14 34 52 | 4 | 14 34 54 | 4 | 14 34 51 | | | 5 | 11 28 46 | 5 | 14 34 54 | 5 | 20 50 | 5 | 27 | 6 | 03 22 38 57 | 6 | 15 35 55 | 6 | 26 50 | 6 | 05 26 50 | 7 | 13 30 48 | 7 | 15 35 55 | 7 | 20 50 | 7 | 20 50 | 8 | 04 24 46 | 8 | 15 35 | 8 | 20 50 | 8 | 20 50 | 9 | 06 26 46 | 9 | 00 25 50 | 9 | 22 49 | 9 | 20 50 | 10 | 06 26 46 | 10 | 15 40 | 10 | 14 39 | 10 | 20 50 | 11 | 06 26 46 | 11 | 05 30 55 | 11 | 04 29 54 | 11 | 20 50 | 12 | 06 26 45 | 12 | 20 47 | 12 | 19 44 | 12 | 20 50 | 13 | 03 20 37 54 | 13 | 15 35 55 | 13 | 09 34 59 | 13 | 20 50 | 14 | 11 25 43 | 14 | 15 35 55 | 14 | 24 49 | 14 | 20 50 | 15 | 01 18 35 53 | 15 | 15 35 55 | 15 | 14 39 | 15 | 20 50 | 16 | 09 25 42 59 | 16 | 15 35 | 16 | 04 29 54 | 16 | 20 50 | 17 | 15 31 51 | 17 | 00 25 51 | 17 | 19 49 | 17 | 20 50 | 18 | 15 35 57 | 18 | 21 51 | 18 | 20 50 | 18 | 20 50 | 19 | 20 50 | 19 | 20 50 | 19 | 20 50 | 19 | 20 50 | 20 | 20 50 | 20 | 20 50 | 20 | 20 50 | 20 | 20 50 | 21 | 20 50 | 21 | 20 50 | 21 | 20 50 | 21 | 20 50 | 22 | 26 | 22 | 26 | 22 | 26 | 22 | 26 | AUTOBUSY NISKOPODŁOGOWE / Low-floor buses *** Aktualności i rozkłady jazdy na stronie www.zdmikp.bydgoszcz.pl oraz www.bydgoszcz.jakdojade.pl *** Informacja na temat bieżących zmian w ruchu na przystankowych tablicach elektronicznych oraz facebooku ZDMiKP***
| |
| |