| 52 WAŻNY OD / valid from 16.03.2024. | TRASA PRZEBIEGU Route PODKOWA > Jeździecka > Armii Krajowej > Zamczysko > Myślęcinek > Gdańska > Modrzewiowa > Leśne > Sułkowskiego > Ogińskiego > Paderewskiego > Rondo Jagiellonów > Kujawska > Zbożowy Rynek > Nowy Rynek > Plac Poznański > Szubińska > BŁONIE | PRZYSTANEK / Stop : GDAŃSKA / LAS (przystanek na żądanie) KIERUNEK / Direction : BŁONIEPow.szkolny School day | Sobota Saturday | Niedziela handlowa Trading Sunday | Niedziela Sunday | Godz | Minuty | Godz | Minuty | Godz | Minuty | Godz | Minuty | 5 | 11 | 5 | 18 50 | 5 | 50 | | | 6 | 23 | 6 | 40 | 6 | 40 | 6 | 16 | 7 | 23 | 7 | 28 | 7 | 28 | 7 | 17 | 8 | 03 43 | 8 | 22 | 8 | 22 | 8 | 22 | 9 | 23 | 9 | 11 | 9 | 11 | 9 | 19 | 10 | 03 43 | 10 | 01 51 | 10 | 01 51 | 10 | 19 | 11 | 23 | 11 | 41 | 11 | 41 | 11 | 19 | 12 | 03 43 | 12 | 31 | 12 | 31 | 12 | 19 | 13 | 23 | 13 | 21 | 13 | 21 | 13 | 19 | 14 | 03 43 | 14 | 11 | 14 | 11 | 14 | 19 | 15 | 23 | 15 | 01 51 | 15 | 01 51 | 15 | 19 | 16 | 03 43 | 16 | 36 | 16 | 36 | 16 | 19 | 17 | 23 | 17 | 31 | 17 | 31 | 17 | 19 | 18 | 02 35 | 18 | 15 | 18 | 15 | 18 | 19 | 19 | 17 | 19 | 17 | 19 | 17 | 19 | 18 | 20 | 17 | 20 | 17 | 20 | 17 | 20 | 17 | 21 | 17 | 21 | 17 | 21 | 17 | 21 | 17 | 22 | 17 | 22 | 17 | 22 | 17 | 22 | 17 | 23 | 17 | 23 | 17 | 23 | 17 | 23 | 17 | AUTOBUSY NISKOPODŁOGOWE / Low-floor buses *** Aktualności i rozkłady jazdy na stronie www.zdmikp.bydgoszcz.pl oraz www.bydgoszcz.jakdojade.pl *** Informacja na temat bieżących zmian w ruchu na przystankowych tablicach elektronicznych oraz facebooku ZDMiKP***
| |
| |