Aktualności drogowe

Czytaj więcej...
Bardzo często po każdym remoncie w wyremontowanym miejscu ustawia się nowe, względnie odnowione meble. Podobnie jest w przypadku płyty Starego Rynku. W środę tj. 26.06. zostaną dowiezione kolejne elementy małej architektury. Dostawimy dziesięć krzeseł oraz dziesięć koszy na śmieci. Jednocześnie przypominamy o zaproszeniu na oficjalne otwarcie.

Czytaj więcej...
Zdecydowanie przyłączamy się do apelu naszych kolegów z Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad - Zachowaj bezpieczną odległość od samochodu jadącego przed tobą. Stosuj tzw. zasadę trzech sekund.

Czytaj więcej...
...opisywaliśmy postępy robót podczas remontu i przebudowie wiaduktu samochodowego w ulicy Wojska Polskiego na jezdni południowej (w kierunku do ul. Magnuszewskiej). Już wówczas sygnalizowaliśmy, że podobne roboty, będziemy musieli także przeprowadzić na północnym obiekcie mostowym (w kierunku do szpitala).

Czytaj więcej...
W związku z tym, moc przeróżnych atrakcji - koncerty, występy kabaretowe, konkursy, a wszystko na nowym - Starym Rynku.
Zacznie się już w piątek, 28 czerwca, wieczornym koncertem: „Pięknie żyć". Orkiestrę poprowadzi Zbigniewa Górny, a wystąpią, znani i kochani przez publiczność artyści. Koncert rozpocznie się o godzinie 20:00. Usłyszeć będzie można, takie szlagiery, jak m.in.: „Gdzie ci mężczyźni", „Over the rainbow", „W domach z betonu". Z kolei w sobotę, 29 czerwca wszyscy Goście zostaną porwani w „bajkową podróż dookoła świata". Więcej szczegółów na stronie.

Strona 1 z 178