Aktualności drogowe

Jutro tj. 25.05.2019 roku (sobota) od godzin wczesno porannych ok. godz. 6:30 zostanie wprowadzona tymczasowa organizacja ruchu związana z V Świętem Starego Fordonu realizowana w tym roku w bezpośrednim obszarze skrzyżowania ulicy Wyzwolenia i Styki na pobliskim terenie zielonym. W związku z koniecznością zapewnienia bezpieczeństwa w ruchu drogowym zostanie na czas trwania imprezy wyłączona z ruchu pojazdów ul. Wyzwolenia od ul. Wolnej do ul. Piastowej , ul. Styki na całej długości oraz fragment ul. Ryńskiego i sięgacza ul. Celnej. Zakończenie utrudnień zaplanowano na godz. 23:30 w dniu 25.05.2019 roku.

W związku z trwającymi pracami drogowymi na ul. Bydgoskiej dotychczasowy dojazd do Starego Fordonu na czas trwania V Święta Starego Fordonu zostanie przeprowadzony ulicami Andersa – Piłsudzkiego – Cechową – Pielęgniarską i Wyzwolenia. W taki sam sposób będzie możliwy wyjazd ze Starego Fordonu w kierunku Centrum.

Czytaj więcej...
30 maja 2019r. zostanie wprowadzona tymczasowa organizacja ruchu umożliwiająca przejazd jednokierunkowo od ul. Wojska Polskiego przez ul. Ujejskiego do skrzyżowania z ul. Karpacką (rondo), a następnie ul. Glinki do al. Jana Pawła II w kierunku węzła Stryszek.

Odcinek od Trasy Uniwersyteckiej w kierunku ul. Chorwackiej z ul. Ujejskiego – bez przejazdu. Wprowadzona organizacja ruchu umożliwia zjazd z al. Jana Pawła II w prawo w ul. Glinki do ronda na ul. Ujejskiego - Karpacka. Ruch pieszych nad al. Jana Pawła II będzie się odbywał przez kładkę nad ulicą. Brak możliwości przejścia dla pieszych przez al. Jana Pawła II.
Niżej graf sytuacyjny obrazujący zmiany.

Załączniki:
Pobierz plik (Graf sytuacyjny.pdf)Graf sytuacyjny.pdf[ ]81 kB

Czytaj więcej...
Trwają roboty drogowe i torowe na ulicy Wojska Polskiego. Z wykonawcą prac dokładamy wszelkich starań, żeby jak najszybciej udrożnić ruch na górnym tarasie. Prace wchodzą w kolejny etap, wymagający zmian w organizacji ruchu na odcinku od ul. Magnuszewskiej do ul. Szpitalnej. Wykonawca, kolejną organizację ruchu wprowadzi w nocy z 28/29 maja.

Załączniki:
Pobierz plik (0. uproszczony szkic.pdf)0. uproszczony szkic.pdf[ ]106 kB
Pobierz plik (Mapka.jpg)Mapka.jpg[ ]7466 kB

Czytaj więcej...
Nie da się ukryć, że poza prowadzonymi na ogromną skalę inwestycjami drogowymi w naszym mieście, będziemy kontynuowali naprawy bydgoskich ulic. Mimo to, że przywołane z pewnością będą mniej uciążliwe dla Mieszkańców, wspomniane chcemy przeprowadzić w wakacje.

Strona 1 z 174