Aktualności komunikacyjne

Czytaj więcej...Informujemy, że od dnia 25.02.2019 r. (poniedziałek) zostanie wprowadzona zmiana trasy przebiegu linii autobusowej numer 93. Zmiana jest związana z rozbudową ulicy Karpackiej w Osielsku. W związku z powyższym z obsługi pasażerskiej zostanie wyłączony przystanek pn. Osielsko / Centralna, natomiast na trasie objazdowej zostanie uruchomiony przystanek pn. Niwy / Kaszubska.

Czytaj więcej...
W nim data: 28 grudnia 1958 roku. Właśnie tego dnia bydgoska komunikacja miejska obchodziła 70 lat istnienia. Podczas uroczystości rocznicowej, wspomnienia snuli 80 latkowie, którzy opowiadali historie z 1897 roku m.in. o tramwajach konnych. Rzecz opisał Pan Stanisław Sitarek, a korzystając z okazji zachęcamy do klikania od od czasu do czasu w zakładkę Zdjęcia taboru. W tym miejscu zamieszczamy fotografie przedstawiające komunikację miejską w Bydgoszczy. Publikujemy również wspomnienia. Materiały pochodzą od naszych Czytelników, którym jeszcze raz serdecznie dziękujemy.

 

Czytaj więcej...Serdecznie zapraszamy na komunikacyjne Walentynki 2019.

Informujemy, że w dniu 13.02.2019r. po godzinie 7:00 przystanek Inowrocławska – Zajezdnia w kierunku Błonia powróciCzytaj więcej... na swoją stałą lokalizację.

Strona 1 z 109