Powrót

Aktualności drogowe

Zmiany – Wiatrakowa, Nowodworska, Lenartowicza i Traugutta

Czytaj więcej...Czytaj więcej...
Uprzejmie informujemy, że od 22.08.2018r. wykonawca robót drogowych, realizujący zadanie: pn. „Przebudowa skrzyżowania ulicy Wiatrakowej z ul. Nowodworska, Lenartowicza i Traugutta w Bydgoszczy" wprowadzi czasową organizację ruchu podyktowaną postępami prowadzonych prac. Zamknie skrzyżowanie ulic: Wiatrakowa, Traugutta, Nowodworska, Lenartowicza i wprowadzi ruch dwukierunkowy na ulicach Wiatrakowej i Traugutta.
Wszystkich bardzo prosimy o zachowanie szczególnej uwagi i ostrożności w rejonie prowadzonych prac drogowych.

Uwaga! od 20.08 ul. Nakielska-Pijarw czasowe zawężenie ulicy

Czytaj więcej...Czytaj więcej...
Wykonawca budowy ul. Pijarów poinformował, iż od 20.08.2018r. nastąpi czasowe zawężenie ul. Nakielskiej na czas prac związanych z wpięciem kanalizacji deszczowej z ulicy Pijarów do kanalizacji w ulicy Nakielskiej. Prace bedą prowadzone w rejonie skrzyżowania ul. Nakielskiej z ul. Pijarów.

Ul. Wiatrakowa - od 22.08- zmiana w organizacji ruchu

Czytaj więcej...Czytaj więcej...

Na prośbę Wykonawcy robót uprzejmie informujemy, iż od 22.08.2018r. wprowadzona zostanie czasowa organizacja ruchu na zadaniu: "Przebudowa skrzyżowania ul. Wiatrakowej z ul. Nowodworską, Lenartowicza i Traugutta w Bydgoszczy z wyznaczeniem kontrpasa rowerowego w ul. Wiatrakowej.

W związku z tym zostanie zamknięte skrzyżowanie ulic: Wiatrakowa, Traugutta, Nowodworska, Lenartowicza. Będzie obowiązywał ruch dwukierunkowy na ulicach Wiatrakowej i Traugutta.

Rondo Grunwaldzkie - wyłączona sygnalizacja

Czytaj więcej...Czytaj więcej...
UWAGA !
wykonawca budowy ścieżek rowerowych na ulicy Grunwaldzkiej poinformował nas o konieczności wyłączenia sygnalizacji świetlnej na rondzie Grunwaldzkim. Sygnalizacja świetlna zostanie wyłączona od 20.08. od godziny 07:30. Wszystkich uczestników ruchu prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności.