Schemat organizacji ruchuUprzejmie przypominamy, że od 27.01.2015 r. do 30.04.2015 r., w związku z przebudową łącznicy Centrum – Rejewskiego oraz budową nowej jezdni ul. Rejewskiego (pod wiaduktami w ciągu ul. Fordońskiej) zamknięty jest lewoskręt Centrum–Fordon na węźle FordońskaRejewskiego.


Lewoskręt z ul. Fordońskiej w kierunku Nowego Fordonu zapewni tymczasowo wybudowany na południowej jezdni ul. Fordońskiej pas dla lewoskrętu przy skrzyżowaniu ul. Fordońskiej z ul. Jasiniecką. Dla zapewniania bezpieczeństwa ruchu drogowego na skrzyżowaniu zaprojektowana została czasowa sygnalizacja świetlna.

Na węźle Fordońska-Rejewskiego nadal przejezdna pozostanie łącznica dla relacji w prawo ze Starego Fordonu w ul. Rejewskiego oraz łącznica w prawo z ul. Rejewskiego w kierunku Centrum. Ruch na ul. Fordońskiej będzie prowadzony dwoma jezdniami po dwa pasy ruchu w każdą stronę, a przejazd nad ul. Rejewskiego nadal będzie się odbywał po obiektach tymczasowych.

W związku z prowadzonymi pracami na południowej jezdni ul. Fordońskiej utrzymane zostanie zawężenie prawostronne oraz ograniczenie prędkości do 30 km/h. Dojazd do budynku „Bydgoska" zapewniony będzie przez dotychczasowy wyjazd z parkingów, na którym po korekcie geometrii wjazdu wprowadzony został ruch dwukierunkowy.

Załączniki:
Pobierz plik (Schemat organizacji ruchu.pdf)Schemat organizacji ruchu.pdf[ ]192 kB