ulica farna

W nawiązaniu do informacji przekazanej przez wykonawcę prac rewitalizacyjnych na uliczkach Starego Rynku – uprzejmie informujemy, że korekcie ulegną terminy zakończenia prac na ulicach: Spichlernej, Trybunalskiej i Jezuickiej - na odcinku od ulicy Długiej do ulicy Niedźwiedzia, spowodowane opóźnieniem dostaw materiału do wykonania chodników z płyt kamiennych.


Jednocześnie informujemy, że w związku z zapowiedzianym przez Wykonawcę opóźnieniem, niezwłocznie przystąpiliśmy do uruchomienia procedury naliczenia kar umownych wynikających ze zmian w harmonogramach robót.

Również tablice informujące o liczbie pozostałych dni do końca robót zostaną skorygowane do aktualnej wartości.

Korekta terminu zakończenia prac nie będzie miała wpływu na przywrócenie ruchu kołowego na wcześniej wymienionych ulicach od: 01.09.2014 roku. Tym samym od 01.09.2014r. zacznie obowiązywać następująca organizacja ruchu:
• ulica Jezuicka (odcinek od ulicy Długiej do ulicy Niedźwiedzia) będzie ulicą jednokierunkową z wjazdem od ulicy Długiej,
• ulica Trybunalska – ruch dwukierunkowy na odcinku od ulicy Wały Jagiellońskie do ulicy Pod Blankami,
• ulica Spichlerna – ruch dwukierunkowy,
• ulica Batorego – z uwagi an remont ul. Niedźwiedzia, będzie ulicą ślepą z możliwością wjazdu/wyjazdu od ulicy Długiej,

Ponadto, od: 01.09.2014 roku rozpocznie się przebudowa ul. Niedźwiedzia. Ulica zostanie zamknięta dla ruchu, a dojazd do ul. Jezuickiej (odcinek od ul. Długiej do ul. Niedźwiedzia), Przyrzecze i Farnej będzie poprowadzony przez ulicę Długą z możliwością wjazdu od ul. Jana Kazimierza i od Wełnianego Rynku.

Termin zakończenia wszystkich prac w obrębie objętym rewitalizacją nie ulegnie zmianie i jest zaplanowany na dzień: 30.11.2014r.

Jednocześnie uprzejmie przypominamy, że w celu szybkiego reagowania na zgłaszane przez Państwa uwagi, powołaliśmy koordynatora ds. prowadzonych prac rewitalizacyjnych Starego Rynku. Koordynatorem jest Pani Emilia Szreder - pracownik ZDMiKP w Bydgoszczy. Spostrzeżenia mogące wpłynąć, na jakość i czas realizowanej inwestycji prosimy kierować pod numerem telefonu: 694-476-195 lub na adres email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Załączniki:
Pobierz plik (Schemat ruchu_Stare Miasto.pdf)Schemat ruchu_Stare Miasto.pdf[ ]145 kB