swiatla mUprzejmie informujemy, iż od dnia: 27.08 rozpoczynamy prace związane z modernizacją sygnalizacji świetlnej na rondzie Fordońskim.

W pierwszym etapie prac zostaną wymienione wszystkie sygnalizatory świetlne, sterownik sygnalizacji świetlnej oraz detektory przyciskowe na przejściach i niektórych przejazdach rowerowych. Podczas opisanych prac, sygnalizacja świetlna będzie wyłączona (ciemne sygnalizatory).

W drugim etapie prac, po zakończeniu wymiany sygnalizatorów, zostanie włączona sygnalizacja świetlna w programie ostrzegawczym - sygnał żółty pulsujący. Następnie w piątek 29.08. lub w sobotę 30.08.2014 (termin jest uzależniony od zakończenia prac związanych z konfigurowaniem sterownika sygnalizacji) sygnalizacja będzie emitowała wszystkie kolory świateł w nowym programie, o zmienionym układzie faz ruchu i tym samym rozpoczną się testy sygnalizacji.

Prosimy wszystkich użytkowników drogi o zachowanie szczególnej ostrożności podczas poruszania się po rondzie Fordońskim w podanym wyżej okresie tj. 27.08.-30.08. Prace na Rondzie Fordońskim związane z jego modernizacją powinny zostać zakończone w przyszłym tygodniu.

Kierowców prosimy o zwracanie uwagi na istniejące oznakowanie oraz oznakowanie wprowadzane przez ekipy wykonawcze podczas prowadzonej instalacji.

Za niedogodności związane z prowadzonymi pracami bardzo przepraszamy.