schemat Fordońska 2-12-2014Opierając się na danych uzyskanych od Dyrekcji Kontraktu budowy linii tramwajowej do Fordonu uprzejmie informujemy, że od godziny 05:00 w dniu: 06.12.2014 (sobota) do godziny: 05.00 w dniu: 07 grudnia 2014 (niedziela), zamknięty zostanie wjazd na północną jezdnię ulicy Kamiennej przy ul. Fordońskiej dla kierowców poruszających się w kierunku ul. Wyszyńskiego.


Objazd dla zamkniętego odcinka ulicy Kamiennej zostanie wyznaczony za pomocą tablic informacyjnych ulicami: Fordońską i Łęczycką. Cała ulica Kamienna w kierunku przeciwnym tj. z Centrum do Fordonu będzie funkcjonowała dwoma pasami ruchu bez jakichkolwiek utrudnień. Ograniczenie wjazdu na północną jezdnię ul. Kamiennej (w kierunku ul. Wyszyńskiego) będzie obowiązywało na odcinku od ul. Fordońskiej do ul. Fabrycznej.
Wykonawca prac podczas opisanego zamknięcia będzie prowadził przebudowę wielkośrednicowego przyłącza kanalizacyjnego związanego z podłączeniem do sieci kanalizacyjnej całego obszaru przebudowywanej stacji kolejowej Bydgoszcz- Wschód.
Autobusy linii nr 83, 84 w kierunku zachodnim pojadą zmienioną trasą z wykorzystaniem ul. Fordońskiej i Fabrycznej - będą zatrzymywały się na dotychczasowych przystankach. Przebieg wymienionych linii w kierunku Fordonu bez zmian.

Za utrudnienia bardzo przepraszamy