Etap I

Od 04.05.2015 r. rozpocznie się remont torowiska tramwajowego wzdłuż ul. Wojska Polskiego od ul. Planu 6 letniego w kierunku ul. Baczyńskiego łącznie z przejazdami tramwajowymi na skrzyżowaniu ul. Wojska Polskiego i ul. Pl. 6 letniego. Remont powinien zakończyć się do 31.07.2015 r.

ETAP 1
Etap pierwszy będzie polegał na remoncie przejazdu tramwajowego po stronie wschodniej. Wówczas na skrzyżowaniu samochody jadące ul. Wojska Polskiego w kierunku terenów po byłym „Zachemie" nie będą mogły skręcić w lewo (z ul. Wojska Polskiego w ul. Pl 6 letniego). Dojazd do ul. Pl. 6 letniego będzie możliwy przez  ul. Wojska Polskiego w kierunku „Zachemu" i zawróceniu na skrzyżowaniu ul. Wojska Polskiego i ul. Baczyńskiego, a następnie z ul. Wojska Polskiego będzie można skręcić w prawo w ul. Pl. 6 letniego. Etap pierwszy powinien zakończyć się po miesiącu.
ETAP 2
Etap drugi będzie polegał na rozebraniu przejazdu wraz z przejściem dla pieszych na wyspie, po stronie zachodniej. Samochody wyjeżdżające z ul. Pl. 6 letniego w ul. Wojska Polskiego, nie będą mogły skręcić w lewo w ul. Wojska polskiego i przejechać na wprost w ul. Wojska Polskiego. Remont przejazdu potrwa około 1,5 miesiąca.
Jednocześnie w terminie od 04.05.2015 r. do 31.07.2015 r. prowadzony będzie remont torowiska tramwajowego wzdłuż ul. Wojska Polskiego na odcinku od ul. Planu 6 letniego do ul. Baczyńskiego.

Za utrudnienia związane z remontem, uprzejmie przepraszamy.

 

Załączniki:
Pobierz plik (ETAP 1.pdf)ETAP 1.pdf[ ]176 kB
Pobierz plik (ETAP 2.pdf)ETAP 2.pdf[ ]201 kB