Uprzejmie informujemy, że na czas trwania obchodów Powrotu Bydgoszczy do Macierzy planowane jest wprowadzenie czasowej organizacji ruchu w rejonie Starego Rynku, ul. Długiej (od ul. Podwale do ul. Jezuickiej), ul. Jana Kazimierza (od ul. Długiej do Starego Rynku), ul. Batorego, ul. Jezuickiej, ul. Niedźwiedzia, ul. Farnej, ul. Krętej, ul. Przyrzecze i ul. Ku Młynom.

Na Starym Rynku, ul. Jana Kazimierza (od ul. Długiej do Starego Rynku), ul. Batorego, ul. Jezuickiej (od ul. Długiej do ul. Niedźwiedzia), ul. Niedźwiedzia i ul. Krętej w dniach od 19.01.2016 r. od godz. 20.00 do 20.01.2016 r. do godz. 16.00 zostanie wprowadzony całkowity zakaz zatrzymywania się na wyznaczonych miejscach parkingowych, zostaną zlikwidowane zastrzeżone miejsca postojowe dla osób niepełnosprawnych i dostaw oraz funkcjonujące postoje taxi.

W dniu 20.01.2016 roku od godz. 9.00 Stary Rynek i ul. Jana Kazimierza (od ul. Długiej do Starego Rynku), ul. Batorego, ul. Niedźwiedzia i ul. Kręta będą całkowicie zamknięte dla ruchu kołowego.

Na czas trwania uroczystej mszy św. w Bydgoskiej Farze w godz. od 11.00 do 13.15 będą również zamknięte ul. Ku Młynom (od ul. Mennica do ul. Przyrzecze), ul. Przyrzecze (od ul. Ku Młynom do ul. Farnej), ul. Jezuicką (od ul. Niedźwiedzia do ul. Farnej), ul. Farną i ul. Malczewskiego. Po godz. 13.15 nastąpi zamknięcie północnej pierzei Starego Rynku, ruch na powyższych ulicach zostanie przywrócony.
Przywrócenie obowiązującej organizacji ruchu nastąpi w dniu 20.01.2016 roku około godz. 16.00.
Z uwagi na bezpieczeństwo prosimy o bezwzględne stosowanie się do czasowego oznakowania oraz poleceń służb porządkowych regulujących ruch w obrębie ulic objętych czasową organizacją ruchu.

Za utrudnienia w ruchu uprzejmie przepraszamy.