Zawiadamiamy o wyłożeniu do wiadomości publicznej projektu dla zadania pn.: „Rewitalizacja społeczno-gospodarcza Starego Fordonu – ETAP I"

Zapraszamy do zapoznania się z projektem w dniach od: 11 marca do 29 marca 2016r.

Projekt jest dostępny w siedzibie Zarządu Dróg Miejskich i Komunikacji Publicznej w Bydgoszczy, przy ul. Toruńskiej 174a, piętro III, pokój 310 w dni robocze w godzinach pracy Zarządu Dróg.

Projekt dostępny jest również w wersji elektronicznej w postaci zamieszczonych poniżej plików w formacie pdf (archiwum zip).

Głównym celem projektu jest przedstawienie możliwości zagospodarowania terenów bulwarów nadwiślańskich wraz z rozbudową i modernizacją układu drogowego na obszarze od ul. Flotylli Wiślanej do ul. Rybaki w Bydgoszczy, przy uwzględnieniu uwarunkowań terenowych, transportowych, środowiskowych, społecznych oraz ekonomicznych.
W ramach opracowania przewidziano wyposażenie obszaru objętego zagospodarowaniem w elementy małej architektury, siłownie plenerowe, boiska itp. stwarzające miejsce dla odpoczynku i rekreacji zarówno mieszkańcom Bydgoszczy jak i turystom.

Uwagi do projektu można składać od 11 marca do 29 marca 2016r., pisemnie na adres Zarządu Dróg Miejskich i Komunikacji Publicznej w Bydgoszczy lub mailem na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Wnioski zostaną rozpatrzone tylko i wyłącznie w przypadku uzasadnienia wniosku oraz podania wymaganych danych osobowych wraz z wyrażeniem zgody na ich przetwarzanie na potrzeby prowadzenia procedury wyłożenia projektu do wiadomości publicznej.

Załączniki:
Pobierz plik (Karta Konsultacji.doc)Karta Konsultacji.doc[ ]32 kB
Pobierz plik (Karta Konsultacji.pdf)Karta Konsultacji.pdf[ ]313 kB
Pobierz plik (plansza zbiorcza.pdf)plansza zbiorcza.pdf[ ]8606 kB
Dostęp do URL (/ufiles/rynek.zip)rynek.zip[ ]0 kB