Zapraszamy do zapoznania się z projektami w dniach od: 08 do 22 lutego 2017r.

Projekt jest dostępny w siedzibie Zarządu Dróg Miejskich i Komunikacji Publicznej w Bydgoszczy, przy ul. Toruńskiej 174a, piętro III, pokój 303 w dni robocze w godzinach pracy Zarządu Dróg.

Projekt dostępny jest również w wersji elektronicznej w postaci zamieszczonych poniżej plików w formacie pdf.

Przedmiotem koncepcji jest modernizacja torowiska na ul. Wojska Polskiego na odcinku od skrzyżowania ul. Wojska Polskiego z ul. Łukasiewicza do skrzyżowania ul. Wojska Polskiego z ul. Chemiczną łącznie z rozbudową pętli tramwajowej wraz z przebudową infrastruktury drogowej (w tym skrzyżowania ulic Wojska Polskiego i Chemicznej). Zakres opracowania obejmuje również przebudowę infrastruktury towarzyszącej obejmującej, takiej jak na przykład: oświetlenie uliczne, sieć trakcyjną, kanalizacje deszczową wraz z systemem odwodnienia,  infrastrukturę przystankową, infrastruktura dla pieszych i rowerzystów.

Uwagi do projektu można składać od 08 do 22 lutego 2017r., pisemnie na adres Zarządu Dróg Miejskich i Komunikacji Publicznej w Bydgoszczy lub mailem na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Wnioski zostaną rozpatrzone tylko i wyłącznie w przypadku uzasadnienia wniosku oraz podania wymaganych danych osobowych wraz z wyrażeniem zgody na ich przetwarzanie na potrzeby prowadzenia procedury wyłożenia projektu do wiadomości publicznej. W celu ułatwienia składania wniosków poniżej zamieszczone zostały karty konsultacji – w formacie doc i pdf.