Zapraszamy do zapoznania się z projektami w dniach od: 15 lutego do 28 lutego 2017r.

Projekt jest dostępny w siedzibie Zarządu Dróg Miejskich i Komunikacji Publicznej w Bydgoszczy, przy ul. Toruńskiej 174a, piętro III, pokój 310 w dni robocze w godzinach pracy Zarządu Dróg.

Projekt dostępny jest również w wersji elektronicznej w postaci zamieszczonych poniżej plików w formacie pdf.

W ramach Bydgosko-Toruńskiego Partnerstwa na rzecz zrównoważonego rozwoju transportu”, w składktórego wchodzą: Bydgoszcz, Toruń, powiat bydgoski, powiat toruński oraz organizacje społeczne, zaproponowano i przygotowano koncepcje budowy wydzielonych pasów ruchu dla komunikacji publicznej w trzech ulicach: Gdańskiej na odcinku od ul. Rekreacyjnej do pętli autobusowej „Myślęcinek”, Kolbego na odcinku od ul. Grunwaldzkiej do ul. Kormoranów i Wałach Jagiellońskich od Nowego Rynku do Zbożowego Rynku.

Uwagi do projektu można składać od 15 lutego do 28 lutego 2017r., pisemnie na adres Zarządu Dróg Miejskich i Komunikacji Publicznej w Bydgoszczy lub mailem na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Wnioski zostaną rozpatrzone tylko i wyłącznie w przypadku uzasadnienia wniosku oraz podania wymaganych danych osobowych wraz z wyrażeniem zgody na ich przetwarzanie na potrzeby prowadzenia procedury wyłożenia projektu do wiadomości publicznej. W celu ułatwienia składania wniosków poniżej zamieszczone zostały karty konsultacji – w formacie doc i pdf.