IMG 0362Już od pierwszego września na bydgoskie ulice wyjadą 33 niskopodłogowe, fabrycznie nowe autobusy. Wszystkie z klimatyzacją i bezprzewodowym dostępem do internetu.

Rozpoczną regularne kursy na liniach: 55; 67 oraz 69. Klimatyzacja i bezprzewodowy Internet to, nie jedyne udogodnienia, które czekają na pasażerów. W autobusach oprócz licznych nowinek, technicznych, zastosowano wiele rozwiązań, które przede wszystkim podniosą na jeszcze wyższy poziom bezpieczeństwo i komfort podróżowania dla osób niepełnosprawnych.
W czwartek 21 sierpnia na parkingu przed Operą Nova o 12:30 odbyła się prezentacja nowego taboru autobusowego. Wszyscy zebrani z zainteresowaniem oglądali nowe pojazdy zwracając uwagę nie tylko na estetykę, ale przede wszystkim funkcjonalność zastosowanych rozwiązań. Podczas wymiany wrażeń z prezentacji można było usłyszeć: ładne, kolorowe i wygodne siedzenia dla podróżnych, przyjemnie i ciekawie w środku. Podobały się również biało–czerwono–niebieskie barwy nowych Solbusów.
Takich samych wrażeń życzymy wszystkim pasażerom, którzy od pierwszego września będą korzystali z oferty nowego operatora komunikacyjnego firmy KDD-Trans.

 IMG 0358IMG 0359IMG 0360IMG 0364IMG 0365IMG 0366IMG 0368