Zmiany na osiedlu Leśnym

Informujemy, że od soboty 18.07.2015 r., w związku z rozpoczynającą się przebudową pętli Leśne, wprowadzone zostaną czasowe zmiany w funkcjonowaniu komunikacji autobusowej. Całkowicie zamknięte dla ruchu zostanie skrzyżowanie ul. Sułkowskiego i Modrzewiowej. Zawracanie autobusów kończących bieg na Leśnym będzie się odbywało na ul. Sułkowskiego przed skrzyżowaniem z ul. Modrzewiową, na tymczasowej zawrotce.

 

 

 W związku z powyższym wprowadzone zostaną czasowe zmiany tras dla linii kursujących w kierunku Myślęcinka, Podkowy, Żołędowa i Niw:

  • oznaczone kursy linii nr 52 do Myślęcinka i Podkowy oraz linii nr 65 do Myślęcinka w obu kierunkach będą kursowały trasą czasowo zmienioną ul. Czerkaską i Gdańską z pominięciem przystanków: Sułkowskiego / Czerkaska, Leśne, Modrzewiowa / Gdańska;
    na trasie objazdu będą obowiązywały wszystkie przystanki,
  • autobusy linii nr 93 i 94 w obu kierunkach będą kursowały trasą czasowo zmienioną ul. Gdańską, Czerkaską i Sułkowskiego z pominięciem przystanku: Modrzewiowa / Gdańska;
    na trasie objazdu będą obowiązywały wszystkie przystanki; przystanek początkowy Leśne zostanie przeniesiony na ul. Sułkowskiego na stanowisko odjazdowe dla linii nr 65 i 68.

W związku z powyższym wprowadzone zostaną korekty rozkładów jazdy linii nr 52, 65, 93 i 94.