Informujemy, że z uwagi na imprezę pn. Muszla Fest w dniach 19-20.08.2016 r. (piątek, sobota) zostaną wprowadzone wzmocnienia komunikacji autobusowej.
W ramach linii nr 52 na trasie Myślęcinek – Błonie będą realizowane dodatkowe kursy w odstępach 30 minutowych od godziny 23.00 do godziny 3.00 w piątek 19.08 br. oraz w sobotę 20.08. br. do godziny 2.30.

Uruchomiona zostanie również linia specjalna nr 104 w relacji Myślęcinek – Tatrzańskie z przebiegiem ulicami: Gdańską, Modrzewiową, J. Sułkowskiego, Kamienną, Fordońską, S. Kaliskiego, Akademicką, Wł. Andersa, Orląt Lwowskich, Pelplińską. Odjazdy będą realizowane w odstępach 60 minutowych w piątek 19.08 br. od godziny 22.30 do godziny 2.00 oraz w sobotę 20.08 br. od godziny 22.30 do godziny 2.30.

 

Informujemy również, że w związku z organizacją Triathlonu w dniu 21.08.2016 r. (niedziela) wprowadzona zostanie awaryjna organizacja ruchu transportu miejskiego dla linii autobusowych w ciągu całego dnia, dla linii tramwajowych od około godziny 11.30 do końca dnia. W tym czasie wyłączona z ruchu tramwajowego i autobusowego zostanie ulica Gdańska. W związku z powyższym na czas zamknięcia wspomnianej ulicy linie komunikacyjne będą kierowane na trasy czasowo zmienione.

Linia nr 52 wszystkie kursy w ciągu dnia zostaną skrócone do pętli Dworzec Leśne (poza pierwszym kursem do Podkowy o godzinie 5.10).

Linia nr 93 zostanie skierowana trasą czasowo zmienioną ulicami: J. Sułkowskiego, Kamienną, St. Wyszyńskiego, Armii Krajowej z pominięciem przystanków: Modrzewiowa/Gdańska, Las Gdański, Myślęcinek, Gdańska/Jeździecka.

Linia nr 94 zostanie zawieszona na cały dzień.

Tramwaje linii nr 1 zostaną skierowane na trasę czasowo zmienioną do pętli Babia Wieś.

Tramwaje linii nr 2 zostaną skierowane na trasę czasowo zmienioną do pętli Rycerka.

Tramwaje linii nr 4 zostaną skierowane na trasę czasowo zmienioną do pętli Babia Wieś.

Tramwaje linii nr 6 zostaną skierowane na trasę czasowo zmienioną do pętli Rycerska.

Tramwaje linii nr 10 zostaną skierowane na trasę czasowo zmienioną do pętli Babia Wieś.

Dodatkowo zostanie uruchomiona zastępcza linia autobusowa  zaT1 w relacji rondo Jagiellonów – Dworzec Leśne z przebiegiem ulicami: Jagiellońską, Gdańską, Czerkaską, J. Sułkowskiego.

 

LINIE TURYSTYCZNE

Linia tramwajowa nr 0 kursować  będzie w ciągu całego dnia w relacji Bałtycka – Wilczak.

Linia autobusowa nr 100 w ciągu całego dnia zostanie skierowana od przystanku Sułkowskiego/Kamienna ulicą Sułkowskiego do pętli Dworzec Leśne.

 

Szczegółowe godziny odjazdów linii specjalnych nr 104 i zaT1 dostępme są na stronie z rozkładami.